DZK

ДЛЯ НОТАРІУСІВ

ХАРКІВСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ЦЕНТР ДЕРЖАВНОГО ЗЕМЕЛЬНОГО КАДАСТРУ»

Відповідно до вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 24 червня 2015 р. № 457 "Деякі питання надання нотаріусам доступу до Державного земельного кадастру", якою затверджено "Порядок забезпечення доступу нотаріусів до Державного земельного кадастру" (далі - Постанова), Державне підприємство "Центр державного земельного кадастру" (далі - Центр ДЗК) визначене адміністратором Кадастру, здійснює заходи, спрямовані на виконання вимог зазначеної постанови.

До таких заходів відносяться технічні, організаційні, методичні, інформаційні, основною метою яких є надання державним нотаріальним конторам та приватним нотаріусам доступу до Державного земельного кадастру, забезпечення технічної, організаційної підтримки, проведення навчання тощо.

Згідно з п.3 Постанови Центр ДЗК розпочинає підключення нотаріусів з 17 серпня 2015 року. Отже, всі підготовчі заходи мають бути завершені до вказаної дати.

З метою ефективного опрацювання питань, пов'язаних з реалізацією Постанови, у цьому розділі публікуватимуться всі необхідні матеріали, контактна інформація, проекти та зразки документів з метою ознайомлення нотаріусів з документами та процедурами підключення до Державного земельного кадастру. Публікація остаточних редакцій всіх необхідних документів надасть можливість нотаріусам ознайомитись із вимогами, виконати необхідні передумови, ознайомитись з процедурою укладання договорів тощо.

У разі виникнення питань щодо матеріалів, оприлюднених на цій сторінці, Ви можете їх направити на електронну адресу служби підтримки:

nsp@dzk.gov.ua

Для звернень нотаріусів з питань укладання договорів адрес для звернень в Харківську філіію Центру ДЗК:

ns_khk@dzk.gov.ua

Для нотаріусів, робочі місця яких розташовані у Донецькій та Луганській областях (крім нотаріусів, робочі місця яких розташовані на території проведення антитерористичної операції) згідно пункту 2 наказу Міністерства Юстиції України від 17.06.2014 р. №953/5

Завантажити Перелік районів/міст Донецької та Луганської областей, які обслуговує Харківська регіональна філія

Вгору